אודות

דורנט עוסקת בפיתוח לסביבת האינטרנט מאז שנת 2007. אנחנו מאמינים ביצירת חווית משתמש יוצאת דופן והעיקרון הזה מנחה אותנו בכל פרויקט. הידיעה כי היישומים שאנו מפתחים מקדמים אנשים ועסקים בכל רחבי העולם לעבר מטרותיהם, היא הכוח המניע אותנו קדימה.

הניסיון והמומחיות שצברנו מאפשרים לנו לפעול ביעילות ובמהירות בכל זירה – תחרותית ככל שתהיה. ברשותנו כלים ושיטות עבודה ייחודיים אשר לוטשו והתגבשו במשך שנים, על מנת לתת את התוצאות הטובות ביותר בכל שלבי הפיתוח של המיזם, החל מגיבוש הרעיון הראשוני וההקמה, וכלה בתפעול ותחזוקה שוטפים.

טכנולוגיות בשימוש

  • AngularJS: אנגולר היא תשתית קוד מבוססת javascript אשר מותאמת במיוחד לפיתוח אפליקציות אינטרנט. אנגולר מרחיבה את קוד ה- HTML הוותיק, ופותחת אפשרויות פיתוח מתקדמות בהתאמה לדרישות והיכולות של עולם האינטרנט העכשווי. אנגולר מבוססת קוד פתוח ומפותחת ומתוחזקת על ידי גוגל וקהילת מפתחים עולמית.
  • Open source: אנחנו חסידים נלהבים של עולם הקוד הפתוח, תורמים לעולם הזה פיתוחים משלנו ועושים שימוש נרחב בכלים המוגדרים קוד פתוח. אנו מתמחים בפיתוח בסביבת וורדפרס, מערכת ניהול התוכן (CMS) הנפוצה בעולם. אנו משתמשים בוורדפרס החל מהגרסאות הראשונות שלה, וצברנו אלפי "שעות טיסה" עמה.
  • שרתים ואבטחת מידע: איכותו של כל יישום אינטרנט תלויה לגמרי באיכות התשתית הטכנולוגית עליה הוא פועל. לאנשי הפיתוח של דורנט ניסיון וידע רב בהקמה ותחזוקה של מערכי שרתים לסביבת ווב בכל סדר גודל נדרש. אנו משתמשים בטכניקות וטכנולוגיות בלעדיות שפתחנו, לצורך שליפה מהירה של מידע ממסדי נתונים, טיפול בקבצי מדיה, ניהול תעבורה, ויצירת חווית משתמש זורמת נעימה ופרודוקטיבית. השרתים שדורנט מפעילה מאובטחים באמצעות כלים  וטכנולוגיות, המבוססים על הניסיון הרב שצברנו בתחום זה.